Oferta
Informacje...

Wykonuję usługi w zakresie videofilmowania oraz fotografii cyfrowej:
Oraz indywidualne zlecenia wskazanych przez Klienta.
PAKIET VIP

Video Reportaż - Ślub i Wesele

Realizację reportażu z tego wyjątkowego dnia uzgadniam szczegółowo w osobistym kontakcie. Omawiam poszczególne elementy ceremonii dostosowując wzajemnie oczekiwania klientów do aspektów technicznych i artystycznych. Służę radą i przykładami ze zrealizowanych prac. Uzgodniona zostaje cena usługi. Jeśli spotkanie odbywa się na długo przed terminem ślubu - mogę doradzić wybór sprawdzonych usługodawców weselnych (lokal, zespół muzyczny,itp.)

Z materiału filmowego tworzony jest film w formacie DVD z kopresją audio Dolby(r) Digital-kanały 5.1 - łącznie ok 3h. Filmujemy kamerą cyfrową 3CCD HDV 1080p. Montaż, oprawa muzyczna i graficzna realizowana jest przy użyciu komputera z wiądącym oprogramowaniem do montażu i authoringu DVD
Nagranie uroczystości ślubnych obejmuje zazwyczaj:
Zabawa weselna:
Foto Reportaż- Ślub i Wesele

Z pewnością interesujecie się piękną i jedyną w sobie fotografią ślubną. Mam tu na myśli oryginalne zdjęcia fotoreportażowe, nietuzinkowe i niepowtarzalne - oddające w pełni charakter Wasz i Waszej uroczystości a nie zdjęcia szablonowe z atelier które są w nieskończoność powielane te same tła, pozy, motywy.
Zdjęcia reportażowe to przede wszystkim wspaniała i niepowtarzalna atmosfera, klimat, sceneria i plener które sami możecie wybrać.
O tym czy zdjęcia będą romantyczne, artystyczne czy zwariowane, decydujecie Wy sami, a moim zadaniem jest w elegancki sposób przedstawić historię Waszego ślubu i wesela tak jak było naprawdę.
Sesja plenerowa

Sesja plenerowa aranżowana jest w kilku ciekawych miejscach w odpowiadającym dla Państwa terminie. Sugerujemy wykonanie jej w tygodniu po uroczystości zaślubin Reportaż z przebiegu całej uroczystości

Zdjęcia z przebiegu całej uroczystości odzwierciedlają panujący klimat oraz atmosferę pełną miłości i radości. Nasza fotografia reportażowa ukazuje chwile uniesienia, szczęścia, wzruszeń oraz cudowną zabawę w tym ważnym dla Was dniu. Zdjęcia, które od nas otrzymacie, pozwolą cofnąć się w czasie - wrócić wraz z wspomnieniami do tatmtych wydarzeń. Oferta VIP zawiera :

Obsługa Videofilmowanie -Foto Szkół i Przedszkoli
Obsługa Foto
Zdjęcia wykonane wysokiej klasy aparatem cyfrowym 10,3 Mega piksela
Profesjonalna obróbka zdjęć: Video-Filmowania imprez szkolnych


Zgrywanie Pamiątkowych Kaset VHS na DVD

Copyright© 2006-2012 J.K.C. Videofilmowanie Foto tel.kom. 697 722 574
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Żadne zdjęcie z tej strony nie może być publikowane, kopiowane bez zgody autora.